Blog

Apartman Yöneticisi Görevde Kalma Süresi Ne Kadar?

Mersin Profesyonel Apartman yönetimi sayesinde apartmanlarda ya da sitelerde tüm binaların bakımlarını gerçekleştirmek son derece kısa sürer. Mezitli Site yönetimi için seçilen görevli tüm giderlerin belirlenmesi ve daha sonrasında tahsil edilmesinden sorumludur.

Mezitli Apartman yöneticiliği sanıldığı kadar kolay olmamak ile birlikte görevde kalınan süre boyunda daire sahiplerine en iyi hizmetin verilmesi hedeflenir. Bu sayede binanın uzun süre korunması ve bakımlarının yapılması mümkündür.

Genel olarak apartman yöneticileri 6 ay ya da 1 yıllık süre ile görevde kalırlar. Ancak site toplantılarında daire sahiplerinin oy birliğine varmaları durumunda tekrar seçilme şansları vardır. Mezitli site Yönetim şirketi gerekli görülmesi durumunda görevlinin değiştirilmesini talep edebilir.

Dışarıdan yönetici alanların ise belirli aralıklarla farklı kişileri seçme şansları vardır. Bu durum seçilen firmaya göre değişir.

Aidat tahsilatı, bina temizliği, giderlerin gerekli kurumlara yatırılması gibi konularda tüm görevlerini yerine getirenler daire sakinleri tarafından tekrar seçilirler. Bu sayede binaların uzun süre korunması ve ihtiyaçlarının karşılanması mümkündür.